نویسنده :       تعداد بازديد : 1216      بدون دیدگاه      دسته : اخبار روز, حاشيه هاي ورزشي

بزرگترین سورپرایز برنامه های ویژه سال تحویل، حضور الیور کان دروازه بان افسانه ای ژرمن ها در ایران است. شبکه سوم سیما می خواهد برای برنامه ویژه اش الیور کان را به ایران بیاورد و مصاحبه ای حضوری با بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۰۲ انجام دهد.

تماشا: بزرگترین سورپرایز برنامه های ویژه سال تحویل، حضور الیور کان دروازه بان افسانه ای ژرمن ها در ایران است. شبکه سوم سیما می خواهد برای برنامه ویژه اش الیور کان را به ایران بیاورد و مصاحبه ای حضوری با بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۰۲ انجام دهد.

مسئولان این شبکه مکاتبات لازم را انجام داده اند و کان هم موافقتش را برای حضور در این برنامه اعلام کرده است. تنها مشکل برای حضور کان، صادر شدن ویزای اوست. اگر مشکل ویزا حل شود کان در روز سی ام اسفند در ایران مقابل دوربین شبکه ۳ قرار می گیرد.

الیور کان مهمان سال تحویل شبکه 3!

مسئولان شبکه تلاش زیادی کرده اند این خبر مسکوت بماند تا با حضور کان بینندگان ویژه برنامه تلویزیونی شان را غافلگیر کنند. قرار بود در سمت مقابل کان، علی دایی بنشیند اما دایی اعلام کرده لحظه سال تحویل تهران نیست.

احتمالا ویدئویی از دایی ضبط و زمان حضور کان در برنامه پخش خواهد شد. کان و دایی در بایرن با هم همبازی بوده اند و به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده اند. البته دو سال بعد که بایرن با درخشش کان قهرمان اروپا شد دایی از جمع آنها رفته بود. احتمالا صحبت های دایی در حضور کان پخش خواهد شد تا الیور کان، درباره آنها حرف بزند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ | ساعت: اسفند ۲۸, ۱۳۹۱
برچسب ها : ,
بدون دیدگاه 


4 + 3 =

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی