نویسنده : oriflame 3      تعداد بازديد : 63      بدون دیدگاه      دسته : اخبار روز, سایر خبرها

برگزاری زود هنگام امتحانات دانشگاه به دلیل جام جهانی

سرپرست دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه امتحانات پایان ترم دانشگاه های سراسر کشور به دلیل جام جهانی فوتبال به جلو افتاده است، گفت: ترم دوم سال دانشگاهی به اندازه کافی کوتاه است و ما نمی توانیم بازهم آن را کوتاه تر کنیم. این کار به خاطر مسابقات جام جهانی صورت گرفت اما شخصا معتقدم به چنین تصمیمی نیاز نبود.

محمدعلی برخورداری گفت: دستورالعمل تعجیل در امتحانات به تمامی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ابلاغ شده است و مرتبط با برگزاری مسابقات جام جهانی می باشد. وی همچنین می​گوید: فرهنگ زیر بنای هراقدامی در جامعه است و دانشگاه ها دراین حوزه نقش بسیار مهمی را عهده دار هستند. برخورداری در مورد نام گذاری سال ۹۳ به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهانی گفت: ما باید پیش از هر کاری فرهنگ خود را در دانشگاه ها اصلاح کنیم ، این نکته را به تمامی همکارانم نیز اعلام کردم.

وی ادامه داد: ما باید برای بهبود شرایط فرهنگی دانشگاه ها وحدت و یکپارچگی را مد نظر قرار داده و اقدامات لازم را برای بهبود شرایط انجام دهیم. سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: دانشگاه ها در فرهنگ جامعه تاثیر مستقیم می گذارند، ضعف ما در این بخش باعث شده تا در اکثر بخش ها متضرر شویم. وی تصریح کرد: همه ما باید برای رسیدن به اهداف مد نظر رهبر معظم انقلاب در بحث فرهنگ برنامه ریزی کنیم و این کار در دانشگاه علم و صنعت آغاز شده است. وی با اشاره به ضعف موجود در دانشگاه های کشور در حوزه فرهنگ اظهار کرد: در دانشگاه ها در این زمینه به شدت ضعف داشته و به همین دلیل قادر به فرهنگ سازی نبودیم.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ | ساعت: ۲۰:۴۴
برچسب ها : , , , , ,
بدون دیدگاه 


+ 5 = 8

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی