نویسنده :       تعداد بازديد : 1259      بدون دیدگاه      دسته : اخبار روز, ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با صدور بیانیه ای سال جدید را به ایرانی ها تبریک گفت. کارلوس کی روش در این بیانیه درباره اوضاع تیم ملی در آستانه سال نو حرف زده است.

تماشا: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با صدور بیانیه ای سال جدید را به ایرانی ها تبریک گفت. کارلوس کی روش در این بیانیه درباره اوضاع تیم ملی در آستانه سال نو حرف زده است.

بیانیه سرمربی تیم ملی در آستانه سال نو

در این بیانیه آمده است: «در حالی که ۷۷ میلیون جمعیت ایران در حال جشن گرفتن سال نو هستند، تیم ملی با تمامی تمرکز و تعهد در حال آماده سازی برای دیدار آینده خود در خارج از خانه مقابل کویت است. با در نظر گرفتن دو هدف بزرگ، ما کاملا از وظایفی که برای این مسابقه پیش رو خواهیم داشت مطلع هستیم. بازی های مقدماتی جام ملت های آسیا، و همینطور این بازی فرصت مناسب دیگری خواهد بود برای ضمانت اینکه بتوانیم گامی دیگر در راه آماده سازی جام جهانی برداریم. ما به عنوان یک خانواده بزرگ فوتبالی در کنار هم خواهیم بود و از وظایفی که نسبت به هواداران تیم ملی داریم آگاه هستیم. هر مانعی که سر راه ما قرار داشته باشد، با تمامی سختی های پیش رو، نمی تواند تمرکز ما را برای رسیدن به هدف مشترکی که داریم بر هم بزند و آن رویای صعود به جام جهانی است که خواسته تمام ایرانیان است. به نمایندگی از تیم ملی، آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون را برای تک تک ایرانیان در تمامی نقاط دنیا را دارم و امیدوارم که این رویا به حقیقت بپیوندد و ما در جام جهانی برزیل حضور داشته باشیم. به عقیده من فوتبال ایران بزرگترین چالش کوتاه مدت خود در زمان معاصر را پیش رو دارد؛ صعود به جام جهانی. دیگر زمانی برای عذر و بهانه، توجیهات و یا راه گریز باقی نمانده است. همین جا و همین حالا زمان آن است که بتوانیم به تمام اهداف خود برسیم، یا همه چیز را از دست بدهیم. ما راه دیگری نداریم و الان زمان آن است که فوتبال ایران این مسئولیت را بپذیرد و این شامل مسئولان، مربیان و همینطور بازیکنان می شود. اکنون زمان این است که در کنار هم بایستیم، متحد باشیم، ایمان و باور داشته باشیم که تنها راه موفقیت در مقابل این چالش بزرگ این است که ما همگی در کنار هم باشیم. از یکدیگر برای رسیدن به یک هدف، یک رویا حمایت کنیم: «حضور در جام جهانی برزیل ۲۰۱۴». تیم ملی بار دیگر می خواهد سپاسگزار حمایت و عشق و علاقه تمام هوادارانش در سرتاسر دنیا باشد و همینطور دوباره تعهد کامل خود را برای رسیدن به هدف و رویای مشترکمان که حضور در جام جهانی است را اعلام می کنیم. با آرزوی سالی سرشار از سلامتی، سعادت و آرامش را برای تمام ملت ایران».

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ | ساعت: اسفند ۲۸, ۱۳۹۱
برچسب ها : , , , , ,
بدون دیدگاه 


5 − = یک

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی