نویسنده :       تعداد بازديد : 1329      بدون دیدگاه      دسته : علم و دانش

چکیده:
در این بخش از اختراعات جدید قصد داریم خودکارهای هوشمند و جدیدی که اختراع شدند را معرفی کنیم.این خودکارها باعث شدند که کارهای ما از راحت هم راحت تر شوند از جمله دیکشنری بر روی خودکار، خودکار دوربینی ، خودکار حرف شمار و …
 

خودکار جالبی که به بهترین وجه در دستان شما قرار می گیرد

خودکار با شکلی بسیار زیبا و جذاب

نوشته های شما را اندازه گیری می کند

این خودکار بسیار جالب نوشته های شما را به فایل تبدیل کرده و به گوشی هوشمند و با لپ تاپ شما با تکنولوژی بلوتوث ارسال می کند

این خودکار فوق العاده جالب دیجیتال ،نوشته های شما بر روی کاغذ را بصورت SMS ویا پست الکترونیکی توسط گوشی هوشمند و با تکنولوژی بلوتوث ارسال می کند.

طرحی برای خودکار بطوریکه این خودکار دارای سری از جنس آلومینیوم است که به یک میله قابل انعطاف متصل است.با فشار سر آلومینیومی میله منعطف جوهر را به پایین هدایت می کند.

طرح جالبی از Doron Livne برای ماژیک به این صورت که این ماژیک ها دارای نوک جمع شدنی هستند و می توانند بصورت عمودی بایستد.

خودکار دیکشنری:خودکار بسیار جالبی که دارای صفحه نمایش ،دکمه ناوبری و میکروفون می باشد شما می توانید کلمه خود را تلفظ کرده و معانی آنرا بر روی صفحه نمایش مشاهده بفرمایید.

خودکار فوق العاده ای که نیار به کاغذ ندارد.شما نوشته ها و طرح های خود را بر روی هر سطحی می توانید بنویسید.این خودکار آنها را بر روی حافظ داخلی خود ذخیره کرده و بوسیله یو اس بی فلشی که در طرف دیگر آن تعبیه شده،می توانید فیلهای خود را بر روی رایانه و …. بریزید. و در دسترس داشته باشید.

Chromopen خودکار دیجیتالی بسیار جالبی است که مجهز به دوربین داخلی می باشد.شما بوسیله این خودکار می توتنید رنگ مورد دلخواه خود را از منظره ای که در حال نقاشی آن هستید، گرفته و در نقاشی خود به کار ببندید.

خودکاری که زایده ای به آن متصل و با نوشتن متنی آن هم به همان صورت و با شکل مختلف بر روی کاغذ اثر می گذارد.

خودکار بسیار جالبی که هم می توان آنرا برای نوشتن بر روی کاغذ استفاده کرد و هم جهت نوشتن بر روی تبلت ها و گوشی های هوشمند.

خودکار با مغزی مارپیچ که دوبرابر بیشتر جوهر نسبت به خودکارهای معمولی در خود جای می دهد.

خودکاری که در دست راحت قرار می گیرد

ماژیک هایی به شکل مثلی شکل با سرهایی مغناطیسی که بر روی وایت برد می چسبند و براحتی نیز می توان آنها را از روی وایت برد برداشت.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۱ دی ۱۳۹۱ | ساعت: دی ۱, ۱۳۹۱
برچسب ها : , , ,
بدون دیدگاه 


1 × دو =

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی