نویسنده :       تعداد بازديد : 1197      بدون دیدگاه      دسته : اخبار روز, ورزشی

تراکتورسازی تا این هفته از لیگ در خانه شکستی در کارنامه نداشته و البته تراکتور کار سختی برای حفظ این رکورد دارد. آنها سه بازی سخت در یادگار امام برابر سپاهان، فولاد و پرسپولیس خواهند داشت.

تماشا: تراکتورسازی تا این هفته از لیگ در خانه شکستی در کارنامه نداشته و البته تراکتور کار سختی برای حفظ این رکورد دارد. آنها سه بازی سخت در یادگار امام برابر سپاهان، فولاد و پرسپولیس خواهند داشت. در لیگ های گذشته هم تیم های مختلفی یک فصل بدون شکست را در خانه پشت سر گذاشته اند.

فولاد و پاس تهران در لیگ سوم، استقلال در لیگ پنجم، پرسپولیس در لیگ هفتم، مس کرمان در لیگ هشتم و سپاهان در لیگ دهم تیم هایی بوده اند که این رکورد را در طول یک فصل تجربه کرده اند. نکته قابل توجه جدول بازی های خانگی این فصل، این است که اکثر چهار مدعی در خانه تیم مقابل پیروز شده اند، فولاد، تراکتورسازی و استقلال هر سه سپاهان را در اصفهان شکست دادند، همچنین فولاد در تهران از سد استقلال گذشت و سپاهان در هفته دوم لیگ، فولاد را در اهواز شکست داده بود. با این ترتیب پیروزی سپاهان در تبریز باقی می ماند تا همه مدعیان به نوعی سر یکدیگر را در خانه هایشان بریده باشند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ | ساعت: اسفند ۲۸, ۱۳۹۱
برچسب ها : , , , , ,
بدون دیدگاه 


7 − = 6

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی