نویسنده :       تعداد بازديد : 1297      بدون دیدگاه      دسته : اخبار روز, اقتصادی

 عیدی در نظر گرفته شده به میزان یک ماه مستمری است که به حساب یک میلیون و ۷۰۰ هزار خانواده امداد واریز شده است.
خبرگزاری فارس: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش امداد خبر داد و گفت: عیدی در نظر گرفته شده به میزان یک ماه مستمری است که به حساب یک میلیون و ۷۰۰ هزار خانواده امداد واریز شده است.علی‌محمد ذوالفقاری با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی کمیته امداد برای سال آینده اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت خیرین و نیکوکاران در جشن نیکوکاری امسال توانستیم کمک‌های قابل توجهی را برای نیازمندان جمع‌آوری کنیم و بتوانیم در آستانه سال نو این هدایا را در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهیم.

وی تصریح کرد: میزان کمک‌ها نسبت به سالهای گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و این در حالی است که اکثر کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن نیکوکاری به دست نیازمندان و مددجویان رسیده است.

ذوالفقاری با اشاره به واریز عیدی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته به میزان یک ماه مستمری عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: عیدی در نظر گرفته شده به حساب یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر واریز شده است و این در حالی است که مددجویان می‌توانند از همین امروز با مراجعه به بانک‌های عامل عیدی خود را دریافت کنند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ | ساعت: اسفند ۲۸, ۱۳۹۱
برچسب ها : , , , , ,
بدون دیدگاه 


5 + شش =

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی