فـال روز سـه شـنـبـه ۶ فـروردیـن ۹۲-۲۵ مـارس ۲۰۱۳

Fal_Rozane_

فروردین:

شاید موضوعی به نظرتان جالب باشد اما شخصی سعی دارد خلاف آن چیزی را که فکر می کند بیان کند. اگر به خاطر موضوعی شخصی که به آن اعتقاد دارید می جنگید سعی کنید حرف دلتان را بزنید. البته خیلی آزادانه صحبت نکنید. اگر دیگران را ناراحت نکنید هیچ سودی نمی برید.

 

اردیبشهت:

امروز احساس شادی خوبی دارید و تفاهم زیادی دارید. اخیراً‌ زندگی و عشقتان جلوه خود را از دست داده است اما امروز ستارگان دوباره جلوه آنرا بر می گردانند. تغییری ایجاد می شود که مورد علاقه شماست . شانس تان خوب است بنابراین اگر می خواهید ریسک کنید حتماً‌ بر اساس تغییرات مورد علاقه تان باشد.

 

خرداد:

با همسرتان اختلاف نظر دارید اما خوشبختانه ستارگان به شما کمک می کنند این تفاوت را بپذیرید در نتیجه حداقل می توانید جلوی دعوا و مشاجره را بر سر اختلافات بگیرید. اکنون زمانی است که حالا نه به خاطر آنها بلکه به خاطر خودتان هم که شده کمی آسان بگیرید.

 

تیر:

شما خوب و عاقلانه فکر می کنید،اما این موضوع همیشه درست نیست.گاهی اوقات تخیل گرا می شوید بنابراین قبل از اینکه کاری انجام دهید،اول از آن مطمئن شوید.کسانی هستند که از آنها خوش تان می آید اما ابتدا می خواهید بدانید که آیا آنها واقعاً آن طور که فکر می کنید،هستند.

 

مرداد:

گرچه شما به طور طبیعی پر از اعتماد به نفس هستید، امروز کم تر این احساس را دارید، حتی در مورد کارهایی که همیشه به صحیح بودن آن اعتماد داشتید، شک می کنید. سعی کنید نگذارید این شک ها افکار شما را در دست بگیرند. چرا که اگر به آنها اجازه دهید، افکارتان را تسخیر کرده و شما را افسرده و ناراحت خواهند ساخت. سعی کنید مثبت نگر بوده و به جای فکر کردن راجع به مواردی که باید انجام دهید، فکرتان را متوجه آن چه که به دست آورده اید بکنید.

 

شهریور:

درحال حاضر به همه چیز بدبین هستید و تصور می کنید مسائل بدتر از آن چیزی هستند که فکر می کنید.شاید شخصی حرفی به شما بزند که باعث نگرانی در آینده شما شود.در هر صورت حقیقت را می گویند.

 

مهر:

برخلاف دیروز،امروز شما بسیار عاقلانه و هشیار شده اید و هیچ علاقه ای به ریسک کردن در هیچ زمینه ای ندارید و به همین علت خیلی زود احساس می کنید که پر از نگرانی و تشویش شده اید.شخصی می خواهد مسولیتی را به شما واگذار کند.گرچه آنها چاپلوسی نشان می دهند که به شما اطمینان دارند،شما باید محتاطانه فکر کرده و ببینید در پشت این کار چه مساله ای نهفته است و مطمئن شوید که کاری غیرممکن را از شما نخواسته اند چرا که بعداً خود را مسوول می دانید و احساس می کنید که آنها توقع انجام این کار را از شما دارند وشما باید آن را انجام دهید.

 

آبان:

امروز بسیار فعال هستید و اگر فرصتی به دست آورید آن را با چنگ و دندان نگه می دارید.سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و عصبانی نشوید.اما اگر هم عصبانی شدید مراقب باشید که با افرادی که بی گناه هستند و در عصبانیت شما مقصر نیستند کاری نداشته باشید.

 

آذر:

اعتماد به نفس شما امروز خیلی بالاست. و مشکل همینجاست آذری عزیز، چون گاهی اتفاق می افتد که بقدری از خود مطمئن هستید که خشن و خودخواه در نظر دیگران جلوه می کنید. معهذا،‌ این روز بسیار خوبی است برای این که با آنچه همیشه شما را شکست می داد روبرو شوید و دست و پنجه نرم کنید چون امروز جگر آن را دارید که آنها را حرکتی بدهید.

دی:

امروز همه در محل کار کمی عصبی هستند. یک ضرب المثل قدیمی می گوید: عجله کار شیطان است. ولی این طور به نظر می رسد که کسی به این مطلب توجهی ندارد. در چنین شرایطی که همه عجول و دستپاچه هستند، این وظیفه شماست که اوضاع را آرام کنید.

 

بهمن:

امروز تمام روابط خود را با دیگران از سر می گیرید و از این که با کسانی که دوستشان دارید سپری کنید لذت خواهید برد . اگر در حال حاضر مجرد هستید شخصی با دلربایی خود دل شما را به دست می آورد و همه چیز عوض می شود و همچنین بهترین زمان برای عقد قرارداد با دیگران می باشد چه این قرارداد عشقی باشد چه پولی .

 

اسفند:

کسی از بیرون قصد دارد که به شما اثر بگذارد که به کارتان توجه نکنید.دیروز ممکن است در موفقیت تان ذوق شده باشید اما رئیستان اهمیت نداده باشد. مجزا نگه داشتن خانه و کار تنها مقصود شماست و شکایت و غرولند کاری انجام نخواهد داد.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۵ فروردین ۱۳۹۲ | ساعت: فروردین ۵, ۱۳۹۲
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
هیچ دیدگاهی برای فال روز سه شنبه ۶ فروردین ۹۲-۲۵ مارس ۲۰۱۳ ثبت نشده 

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی