نویسنده :       تعداد بازديد : 1265      بدون دیدگاه      دسته : خودرو, علم و دانش

Mercedes-Benz-E-Class-2014-Narenji-2

همه ما می دانیم که در دنیای امروز با وجود ارتباطات گسترده، کمتر واقعیتی هست که بتوان آن را برای مدت زیادی پنهان ساخت و این شاید برای شرکت های بزرگ، دردسری بزرگ را رقم زده. فارغ از حیطه فعالیت یک شرکت می توان زودتر از معرفی رسمی محصول، عکس ها و شایعات آن را در اینترنت پیدا کرد. (تصویر در پایین)

احتمالا مرسدس بنز و کلاس E هم برای شما آن قدر جذاب هستند که طی چند روز گذشته و هنوز سال ۲۰۱۲ تمام نشده، شاهد عکس های درز کرده‌ مدل ۲۰۱۴ آن در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها بوده اید. اما حالا با عکس‌های بیشتر و البته به صورت رسمی مواجه هستیم و می توان باور کرد که تغییراتی که پیش از این در دو-سه تصویر دیده بودیم واقعا به دست طراحان مرسدس ایجاد شده است. (تصویر در پایین)

 

آن طور که در تصاویر بالا شاهد آن هستید، فیس لیفت (تغییرات کوچک در طراحی بدون عوض شدن اتاق) در جلوی E کلاس با شدت بیشتری رخ داده. حالا بر خلاف نسل قبل و روال این چند ساله، دیگر شاهد آن چراغ های دوتایی نیستیم و برای اولین بار E کلاس مانند برادر کوچک‌تر خود یعنی کلاس C می تواند با دو طرح برای جلو پنجره عرضه شود. یکی مثل همیشه کلاسیک و دیگری اسپرت. در واقع مدل اسپرت، دارای آرم و لوگوی مرسدس بنز در جلوپنجره است. چراغ های عقب خودرو هم با تغییر در نورپردازی به روز رسانی شده‌اند.

شاید شما هم برای به روزرسانی کلاس S مرسدس بنز روزشماری می کنید. حالا که پرچم‌دار و لوکس‌ترین اتاق مرسدس معرفی نشده، شاید E کلاس جدید با تغییراتی که در طراحی دماغه‌اش صورت گرفته ما را بیشتر با فلسفه جدید طراحی و ذهن طراحان در استودیوی بنز آشنا می کند.(تصویر در پایین)

 

اما تغییرات در E کلاس صرفا در ظاهر آن اتفاق نیفتاده است. سیستم کمکی پیشگیری از تصادفات که متعلق به نسل بعدی S کلاس است و در آینده شاهد معرفی آن خواهیم بود، در این خودرو نیز به کار گرفته خواهد شد. LEDهای جدید هم بر خلاف قبل که حالت سفارشی داشت، این بار به صورت استاندارد به همراه E کلاس عرضه خواهند شد. در واقع این LEDها به جز وظیفه ای که ما پیش از این به پروژکتور‌ها محول می کردیم، وظیفه تامین نور روز را هم دارند و این استانداردی است که آهسته آهسته در بسیاری از کشورهای اروپایی در حال تبدیل شدن به قانون است. یعنی داشتن چراغ هایی برای روز یا در اصطلاح Daylight.(تصویر در پایین)

 

البته اطلاعات منتشر شده به همین ها محدود می شود. برای تکمیل اطلاعات و دیدن مدل AMG باید تا حدود یک ماه دیگر صبر کرد تا نمایشگاه خودروی دیترویت برپا شود. رسمی شدن این عکس‌ها که احتمالا بر خلاف میل مرسدس بنز صورت گرفته و داشتن اطلاعات در همین حد را هم احتمالا مدیون دهان نه چندان قرص و محکم اینترنت هستیم که در این سال ها ثابت کرده که رازدار خوبی نیست.(تصویر در پایین)

 

 

[nggallery id=13]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
مرسدس بنز E کلاس ۲۰۱۴، زیر تیغ جراحی, ۸٫۰ out of 10 based on 2 ratings

مطلب را به اشتراک بگذارید !
در صورتی که این مطلب را می پسندید 1+ بدهید

در مورد این مطلب !
لینک کوتاه: ادرس لینک کوتاه این مطلب
تاریخ ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ | ساعت: آذر ۲۶, ۱۳۹۱
برچسب ها : , , , , , , ,
بدون دیدگاه 


6 + = 15

خبرنامه ایمیلی

آخرین مطالب

بهترین مطالب

مطالب تصادفی

تبلیغات متنی